O BLTC
O firmie - Lektorzy 

Firma BLTC zatrudnia tylko w pełni wykwalifikowanych lektorów, zarówno polskich jak i tzw. native speakerów dla których język angielski jest językiem ojczystym. Lektorzy pracujący w BLTC są specjalistami w nauczaniu języka biznesowego i specjalistycznego. Wśród naszych lektorów są osoby, które oprócz kwalifikacji lingwistycznych mają również kwalifikacje i doświadczenie biznesowe.

Nasi lektorzy posiadają doświadczenie w szkoleniu klientów biznesowych, a oprócz tego stale podnoszą kwalifikacje oraz swoje umiejętności poprzez uczestnictwo w szkoleniach wewnętrznych: regularne sesje treningowe, rozwijające wiedzę merytoryczną i metodyczną oraz jej praktyczne zastosowanie, jak również szkoleniach zewnętrznych: konferencje metodyczne, kursy doskonalące umiejętności nauczania – CELTA, DELTA, TEB, etc.

W naszej firmie istnieje system nadzoru dyrektora metodycznego, który systematycznie monitoruje i wspomaga działania naszej kadry szkoleniowej.

Powrót


BLTC - Twoje centrum językowe
Nasi klienci 
Nasze referencje 

Maciej Piątkowski

"We współpracy z firmą BLTC najbardziej cenimy sobie przygotowanie merytoryczne i zaangażowanie lektorów oraz gotowość i otwartość firmy na zmiany terminów."

Maciej Piątkowski – Radca Prawny


e-petrol Sp. z o.o

"Firma BLTC Business Language Training Center to profesjonalny partner, który reaguje szybko, sprawnie i prawidłowo."

Sylwia Nowacka – Prokurent Spółki

Zobacz wszystkie