Tłumaczenia w BLTC
Tłumaczenia 

Firma BLTC Business Language Training Center oprócz szerokiej gamy szkoleń językowych zajmuje się również tłumaczeniami z języka angielskiego na język polski i z języka polskiego na język angielski.
W tłumaczeniach kierujemy się tymi samymi zasadami co przy tworzeniu szkoleń biznesowych. Najwyższa jakość w możliwie najkrótszym terminie i po przystępnej cenie.
Teksty do tłumaczenia mogą być dostarczone zarówno w formie elektronicznej jak i w formie drukowanej. Tłumaczymy dokumenty dostarczone w różnych formatach danych m.in. Microsoft Word, Microsoft Excel, Microsoft Power Point, Adobe Portable Document Format, Open Office.
Nasza firma zapewnia najwyższą jakość tłumaczonych tekstów, oraz gwarantuje wykonanie usług na czas. Ponadto powierzając nam teksty do tłumaczenia mogą być Państwo pewni o zachowaniu przez nas poufności.


BLTC - Twoje centrum językowe
Nasi klienci 
Nasze referencje 

AB S.A.

"Mając na uwadze nasze doświadczenie w zakresie tychże szkoleń rekomenduję firmę BLTC jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług szkoleniowych podkreślając ich skuteczność."

Andrzej Bilski – Dyrektor ds. personalnych


e-petrol Sp. z o.o

"Firma BLTC Business Language Training Center to profesjonalny partner, który reaguje szybko, sprawnie i prawidłowo."

Sylwia Nowacka – Prokurent Spółki

Zobacz wszystkie