O BLTC
O nas 

BLTC Business Language Training Center to firma zajmująca się organizacją najwyższej jakości profesjonalnych szkoleń językowych, doradztwem w zakresie nauki języków obcych dla klientów instytucjonalnych i korporacyjnych oraz tłumaczeniami. Nasze usługi świadczymy od 2003 roku, wcześniej jako firma FENIKS Ośrodek Szkoleniowo – Tłumaczeniowy, a od 2007 roku jako BLTC Business Language Training Center.

Dzięki bogatemu doświadczeniu w dziedzinie nauczania języka biznesowego, branżowego, oraz języka specjalistycznego dostosowanego do konkretnych potrzeb i wymagań naszych klientów jesteśmy w stanie maksymalnie skoncentrować się na rzeczywistych potrzebach osób korzystających z naszych usług oraz dbamy o jak najefektywniejsze wykorzystanie czasu przeznaczonego na szkolenie.

Specjalizujemy się wyłącznie w szkoleniu osób dorosłych a firmom korzystającym z naszych kursów zapewniamy kompleksową obsługę językową, zarówno pod względem metodycznym, jak i organizacyjnym. Z takiego podejścia do świadczonych przez nas usług wynika nasze hasło: Powiedz nam czego potrzebujesz, a my zatroszczymy się o całą resztę.

Rok 2007 był dla nas szczególny, ponieważ jako firma BLTC Business Language Training Center uzyskaliśmy członkostwo w ELCL QA (European Language Competence Licence Quality Alliance), organizacji potwierdzającej najwyższą jakość szkoleń językowych.

Powrót


BLTC - Twoje centrum językowe
Nasi klienci 
Nasze referencje 

Maciej Piątkowski

"We współpracy z firmą BLTC najbardziej cenimy sobie przygotowanie merytoryczne i zaangażowanie lektorów oraz gotowość i otwartość firmy na zmiany terminów."

Maciej Piątkowski – Radca Prawny


AB S.A.

"Mając na uwadze nasze doświadczenie w zakresie tychże szkoleń rekomenduję firmę BLTC jako solidnego i wiarygodnego partnera w zakresie usług szkoleniowych podkreślając ich skuteczność."

Andrzej Bilski – Dyrektor ds. personalnych

Zobacz wszystkie